ממליצים


עומר ונילי קאופמן, מושב אביגדור

הגענו לשלב של תכנון הגינה אחרי פרוייקט הבנייה והביצוע של הבית. תהליך ארוך שגייס מאיתנו זמן כוחות והמשאבים. יחד עם זאת הוא היה בעינינו לא פחות (ויש מי שיאמר אפילו יותר) חשוב...או לפחות חשוב באותה מידה.קרא עוד ›


עודד זמירי-מנכ"ל גת אחזקות

שלום רב, במסגרת עבודתי כמנהל העסקים של גת אחזקות יצא לי לעסוק בייזום, תכנון, פיתוח ופיקוח של מתחם גנני בהיקף השקעה כולל של למעלה מחצי מליון ₪.
קרא עוד ›


משפחת בכרך אביגדור

עדי היקרה, במסגרת שיפוץ הבית, החלטנו לשנות את פני הגינה שלנו, ואת הכניסה לבית. בהתחלה עוד התלבטנו אם לתכנן בעצמנו (כלומר- ללכת למשתלה ולקנות כמה צמחים..) או לפנות לאדריכלית גינות מקצועית, וכמה טוב שעשינו כך!
קרא עוד ›


משפחת שגיא כפר מנחם

עדי שלום, פנינו אליך על מנת להקים גינה , במסגרת התקציב שלנו, עבור בית חדש שבנינו. לפני שנפגשנו איתך חשבנו שאנחנו יודעים בדיוק מה לשתול איפה. לאחר שקיבלנו ממך את התוכנית האדריכלית גילינו כמה היינו זקוקים לייעוץ ולמקצועיות לה זכינו
קרא עוד ›


משפחת קליכמן-ניר בנים

שלום עדי! אנו עוד פעם רוצים להודות לך על התכנון והיעוץ של הגינה הנפלאה שלנו.
בכל אופן הגינה שינתה את כל המראה של הבית ויש תחושה שהתווספו כמה חדרים נפלאים מבחוץ, שגובלים בשמיים.
קרא עוד ›


משפחת וורון גדרה

לפני כשנה רכשנו דירה בבניין חדש בן זמננו, שנבנה ברחוב הראשי של גדרה, מאחורי בתים משומרים, שסביב כל היקפו נשתמרו הקירות והחומה ההיקפית של אורוות הסוסים הישנה של הבילויים ושמשמשת כחומה פרטית של דירת הגן.
קרא עוד ›


משפחת מזמר כפר מנחם

לכול המעוניין .. באדריכלית נוף מקצועית , נעימה העובדת מתוך אהבה לטבע ולאדם אז.. עדי היא התשובה. עדי תכננה בעבורנו את הגינה בכפר מנחם לפני כארבע שנים. קיבלנו גינה יפיפייה, התהליך היה מאוד נעים וכייפי,
קרא עוד ›


משפחת משל אשקלון

אנו בני משפחת משל המתגוררים באשקלון, בנינו את בית החלומות שלנו ואת תכנון הגינה הפקדנו בידיה האמונות של עדי.
לכל אורך התכנון זכינו לאוזן קשבת, תשומת לב, סבלנות אין סופית ולעצות נבונות ומקצועיות.
קרא עוד ›


משק בכפר ורבורג

רצינו להודות לך עדי על עבודת הפלאים שעשית אצלנו בגינה בביתנו במושב כפר ורבורג. עם הרבה מקצועיות, רגישות, סבלנות וידע עצום הפכת את הגינה שלנו למקום קסום הקולע בדיוק לטעמנו.
קרא עוד ›


משק במושב אביגדור 2

היי. לאחר שנים ארוכות של גינה לא מתוכננת החלטנו שפעם אחת צריך לעשות את זה כמו שצריך. אנחנו גרים במושב,במשק חקלאי,והגינה שלנו די גדולה. תכנון הגינה החדשה היווה אתגר לא פשוט-פרט לתכנון הצמחייה,
קרא עוד ›


משפחת כהן כפר מנחם

תכנון ועיצוב הגינה יחד עם עדי היה אחת ההחלטות החכמות והחשובות שעשינו בהקמת הגינה. בזכות הייעוץ וההכוונה של עדי הצלחנו ליצור גינה שאנחנו כל-כך אוהבים.
קרא עוד ›


משק במושב אביגדור 1

לאחר שלושים וחמש שנה החלטנו שהגיע הזמן לשפץ את ביתנו. השיפוץ יצא נהדר, אבל מהר מאד ראינו, שהכסף הרב שהושקע בשיפוץ לא השתקף בתמונה ובתחושה הכללית. הבית היפה הלך לאיבוד בגינה הסתמית שהקיפה אותו.
קרא עוד ›